#1 2014-05-25 22:20:06

bowiemzemniekoc

Moderator

Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 26
Punktów :   

Nowy, zreformowany i pewny regulamin naszego klubu farmera :)

Cześć!
Chcę wam teraz przedstawić kilka najważniejszych informacji dotyczących naszego klubu. Wszystko będzie rozpisane w punktach

1. W naszym klubie bardzo ważna jest aktywność. Pamiętaj, kiedy tylko możesz postaraj się coś dorzucić. Pomożesz nam wspólnie wykonywać questa, co bardzo dobrze świadczy o Tobie

2. W naszym klubie panuje o teraz zasada „tygodniowych questów”. Polega ona na tym, że każdy gracz po tygodniu będzie miał podliczane punkty, które później poświadczą o jego aktywności. Punkty są dostosowane do poziomu gracza. Jestem wyrozumiała i nie będę wymagała od gracza z 11 lvl'em, dodawania po 6000 jakiegoś drogiego produktu. Ponadto Liczę też na to, że gracz z lvl 30 będzie dawał dużo więcej niż gracz z lvl 11. To chyba normalne:)

3. Będę brała pod uwagę aktywność w questach. Rozumiem, ze każdy ma gorszy tydzień, lub robi coś ważnego na własnej farmie, jednak proszę żeby to nie było np. 1 jajko, 1 mleko, 1 rzepak.

4. Global – pokazujemy się tam na forum wszystkich serwerów gry.Aktualnie w naszym klubie trwa pewna akcja, dzięki której chcemy wygrać globala. Jednak, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcje musisz zalogować się na naszym forum:)

5. Park figur drewnianych – produkty  z el drzewado są tam potrzebne wiadomo, że nie każdy aktywuje el drzewado, dlatego to nie jest raczej obowiązkowe. Jednak starajmy sie wspólnie budować kurkę, owieczkę i krówkę. To jest taka jakby reklama naszego klubu.

6. Konkursy są organizowane co jakiś czas. Każdy klubowicz może w nim wziąć udział, jednak nie musi. Aktualnie trwa konkurs w którym każdy gracz może wysłać mi na umowę od 1000 – 1500 jajek, jeżeli będzie blisko to ma szansę wygrać 50% z wszystkich jajek, które dostałam + 100 000ft. Konkurs trwa do tego piątku (30.05) do godziny 22:00.
Co jakiś czas będą organizowane takie konkursy z pazurem i super nagrodą.

7. Każdy gracz, który ma wyższy poziom niech stara się dodawać bardziej produkty, które są trudniejsze w danym queście, żeby osoby z  niższym poziomem nie czuły się poszkodowane.

8. Każdy gracz w naszym klubie powinien założyć konto na forum. po założeniu konta widnieje dużo więcej wątków.

Mam nadzieję, że Cię nie zanudziłam. Pozdrawiam i dziękuję, że doszedłeś ze mną do samego końca! Buzioooole!

Ostatnio edytowany przez bowiemzemniekoc (2014-10-26 13:28:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonriders.pun.pl www.smlzl.pun.pl www.grapolityczna.pun.pl www.otssoft.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl